Wijnproeverij van House of Crete
House of Crete komt met zijn wijnproeverij naar je toe dit jaar op locatie.
Wil je eens een uniek evenement, boek dan de wijnproeverij van House of Crete. Proef en beleef het echte Kreta in privésfeer. Krijg een inkijk in hoe onze wijnen worden gemaakt, waarom onze olijfolie zo zacht en puur is. Ontdek de mooiste plekjes op Kreta. Onze wijnproeverij start vanaf 6 personen en duurt ongeveer 2,5 uur.
Wij serveren onze 5 verschillende wijnen:
- Pentozali wit (Kretenzer dans) frisse witte zomer wijn, vol van smaak, fris en fruitig. In mei een zilveren medaille gewonnen in Thessaloniki!
-
- Pentozali medium rose. Een volle Rosé verkregen door een fermentatie van 8 uur.
- Mikro Mikraki (Kretenzer dans) Rosé, een lichte rose door slechts een fermentatie van 30 minuten van de Liatiko druif een frisse verrassing op een zomerse dag.
- Vidiano een volle witte wijn. Een volle frisse smaak verkregen door een langere fermentatie van de Vidiano druif. Laat de wijn circuleren in het glas. Aroma's die doen denken aan perzik, abrikoos, meloenhoning en kruiden
- Liatiko een droom van een volle rode wijn. Puur genieten door een fermentatie van 20 dagen van deze eeuwenoude druivenras.
- Graviera schapenkaas
- Wilde tijmhoning
- Stokbrood met olijfolie
- Olijven
- Graviera schapenkaas
- Het verhaal achter onze producten en de historie van Kreta
Beleef dit unieke evenement met je beste vrienden, iets te vieren of gewoon omdat je een Kreta fan ben. Dit evenement duurt ongeveer 2,5 a 3 uur. Daarna is natuurlijk de gelegenheid om onze producten direct te kopen en mee te nemen.
Onze wijnproeverij is te bestellen vanaf 6 personen.
De prijs is €25,- per persoon en €50,- per evenement.
Bij 6 personen is dat 6 x €25,- + €50,- +€25,- reiskosten
Bij 12 personen is dat 12 x €25,- +€50,- + €25,- reiskosten
Maak je reservering in de webshop en we nemen contact op om je evenement definitief te bevestigen met datum en totaal prijs
Aanbiedingen
Superdeal olijfolie.
6 x 750 ml olijfolie Manolakis in glas of blik. Perfect om in te bakken, warme en koude gerechten, salades en heerlijk zo op brood.
Getest door de consumentenbond als authentiek, traceerbaar en echt extra vierge. Puur en mild, gezond en heerlijk en zilver gewonnen in Berlijn en Londen 2022!!!
van €95,70 voor €79,95